Łoże Savanna 140

Nowe trendy w wystroju wnętrz odsuneły do lamusa tradycyjny zestaw sypialniany. Łoże można zestawić z dowolnymi meblami lub stanowić ono może centralny i jedyny mebel w sypialni. Łoże wraz z dodanym stelażem i odpowiednio dobranym materacem zapewni komfortowy wypoczynek podczas snu.

Łoże może zostać wykonane w tkaninie lub skórze ekologicznej z oferty producenta. Opcjonalnie może być wyposażone w pojemnik na pościel, a nawet windę z ekranem telewizyjnym umieszczoną w jego szczycie.

Łoże z pikowanym zagłówkiem

1 080,00
PLN brutto
878,05
PLN netto
dostępne 1 szt.
szt.
Producent:MebleMarzenie
Tkanina:skóra ekologiczna
Powierzchnia spania (dł. xszer.) [cm.]:200x140
Termin realizacji::3 tygodnie

Łoża sypialniane Savanna charakteryzuje prosta czysta linia wzornicza, dzięki czemu doskonale komponują się w sypialni z szafami i komodami innych producentów. Wykonane w ekoskórze lub tkaninie z szerokiej oferty producenta można zestawić z posiadaną już zabudowaną szafą lub innymi meblami, a zestawienie to będzie tworzyło harmonijny stylistycznie układ.

Standardowo łoża wykonywane są do materacy o szerokościach: 140, 160, 180 cm. i długości 200cm.

Podana cena dotyczy łoża o szer. 140 cm. wykonanego w ekoskórze Madryt - do wyboru 12 kolorów. Do łoża należy dokupić stelaż listwowy oraz materac, które to produkty znajdują się w ofercie sklepu.

Wstecz

+48 468742432
95-060 Brzeziny, Mickiewicza 7
Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowościach i promocjach w naszej ofercie, subskrybuj newsletter.